מטבחים תעשייתים​

 

 

רשימת ציוד למטבח מקצועי

 

רכישת ציוד למסעדה, קייטרינג, מטבח מוסדי או כל עסק הסעדה אחר היא השקעה כספית משמעותית, לכן חשוב לבחור אותו בחוכמה. לפני שאתם מבצעים רכישה של כלי מטבח תעשייתיים ומוציאים כסף רב, חשוב שתבינו את הצרכים של המטבח שלכם. ישנם מספר רב של מוצרים חשמליים בעלי פונקציות רבות, שיכולים להיות חסרי ערך עבור הצרכים שלכם. על מנת לעזור לכם בעולם המטבחים המקצועיים ולבחור ציוד למטבח תעשייתי הנה רשימה של הפריטים החשובים ביותר שדרושים למטבח תעשייתי או מוסדי:

 

- תנורי בישול, אפייה וצלייה - תנור הוא ציוד קריטי להצלחת המטבח.

סביר להניח שהתנורים יהיו בשימוש יום – יומי להכנת כמויות מזון גדולות במיוחד. התנורים ישמשו לאפייה, צלייה ובישול של סוגי מזון שונים ולכן במטבח תעשייתי תהיה הפרדה לסוגי תנורים המותאמים לביצוע פעולות שונות.

 

- לפני הקנייה של התנורים חשוב לדעת איזה סוג מזון יוכן במטבח וכמה מנות המטבח מתוכנן לייצר.

במטבח התעשייתי נדרשים תנורים איכותיים במיוחד שיכולים לעמוד בעומס העבודה ולהמשיך לספק מנות אחידות באיכותן בכל יום. תנורים עם מערכות בקרה אלקטרוניות יאפשרו לשמור על רמת ביצועים אחידה ללא צורך בהתעסקות ובהתערבות מיותרת של הצוות .

 

- ציוד קירור - לא פחות חשוב מציוד הבישול הוא ציוד הקירור של מטבחים תעשייתיים. ציוד קירור מקצועי ותקין הוא חיוני ליעילות המטבח, הן מבחינת חסכון באנרגיה ,הן מבחינת קלות הכנת המזון והן מבחינת בטיחות מזון.

הסוגים השונים של יחידות קירור כוללים מקררים, מקפיאים, סלטיות, בלאסט צ'ילרים, חדרי קירור ועוד.

 

מעבד מזון - שלא כמו מעבד מזון ביתי, מעבד מזון מקצועי צריך לעמוד בעומס עבודה כבד, לכן חשוב להשקיע במעבד מזון עוצמתי ואיכותי שיחזיק מעמד לאורך זמן. מעבדי מזון הם חלק משמעותי ברשימת ציוד למטבח התעשייתי והם עושים את כל ההבדל ביכולות הפריסה, חיתוך, קיצוץ, סחיטה ועיבוד המזון בכמויות גדולות.

 

כיריים גז - רוב המטבחים התעשייתיים בוחרים להשתמש בכיריים גז עם מספיק מבערים להכנת מנות רבות בבת אחת. במטבח התעשייתי יש צורך בעמדת בישול מרכזית שתאפשר להכין את כל האוכל שקשור לפס החם. לצורך זה ניתן לקנות ליין בישול מותאם שכולל מבערי להבה, משטח צלייה, מחבת מתהפכת, עמדת צ'יפסרים, פסטה קוקר, בן מארי ועוד.

 

מדיחי כלים - כמויות הכלים וציוד הבישול שנמצאים בשימוש יום יומי במטבח תעשייתי דורשת פתרונות הדחת כלים רציניים. יש ארבעה סוגים עיקריים של מדיחים לשימוש במטבח תעשייתי: מדיחים דלפקיים, מדיחי מסוע, מדיחים לתבניות, סירים ומחבתות ומדיחי כוסות וזכוכית.

 

ברון או.קי –כלים למטבח התעשייתי

אם אתם מחפשים ציוד ומוצרים חשמל למטבח תעשייתי, אנחנו בחברת ברון או.קי, מספקים דגמים נבחרים של חברות מובילות בתחום. אנו בברון או.קי, מתמחים בכל מה שקשור לציוד מקצועי למטבח המוסדי כולל תנורים, כיריים, מדיחי כלים ועוד. לקוחותינו הרבים נהנים ממוצרים איכותיים וממחירים אטרקטיביים במיוחד. כמו כן, אנו מספקים שירות תיקונים מהיר, יעיל ומקצועי במקרה הצורך. צרו אתנו קשר לכל שאלה:

 

טלפון: 09-8301060

דוא"ל: info@baron-ok.co.il

 

 

 

מטבחים תעשייתים

חשיבות ציוד המותאם למטבח תעשייתי

 

עסקי הסעדה זקוקים לתכנון קפדני במיוחד של המטבח שלהם על מנת להצליח. אחת המטלות המורכבות ביותר שיש להשלים לפני פתיחת עסק הסעדה היא בחירת הציוד המתאים למטבח המקצועי.

 

על מנת להצליח לספק מנות ברמה אחידה, במהירות וביעילות, עסק הסעדה זקוק למטבח מאובזר היטב. אך כשיש כזה שפע של מותגים, דגמים וספקים, קל להתבלבל בניסיון להפריד מה באמת הכרחי ומה יהפוך להוצאה מיותרת.

ציוד מקצועי למטבח ממגוון מותגים