תנורי פיצה מקצועיים​

 

מה חשוב לדעת לפני שקונים תנור פיצה?

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא סוג תנור הפיצה הדרוש. החלוקה העיקרית היא בין שני סוגים – תנור פיצה מסורתי שפועל על בערה של עץ ותנור פיצה מודרני שפועל על גז או על חשמל.

 

התנור המסורתי עשוי מלבנים ומתאים לשימוש גם בפנים וגם בחוץ. הלבנים צוברות את חום הבערה של העצים ומפזרות אותו באופן שווה ברחבי התנור. בנוסף, המבנה הכיפתי של התנור מאפשר סירקולציה של אוויר. שתי התכונות האלה מאפשרות אפייה אחידה ומהירה בטמפרטורות גבוהות.

 

תנור חשמלי מאפשר אפייה מהירה ובטמפרטורה גבוהה ללא אש גלויה. זו כמובן בחירה יותר למסעדות שרוצות להוסיף פיצות לתפריט שלהן מבלי להתעסק עם הבערת עצים וטיפוח של תנור עץ מסורתי.

 

אחד השיקולים הנוספים בבחירת תנור פיצה הוא המקום הפנוי במסעדה. לא בכל מטבח יש מקום או צורך בתנור פיצה גדול במיוחד. יש כיום מבחר גדול של דגמים וגדלים של תנורי פיצה עם מספר תאי אפייה משתנה וטכנולוגיות אפייה שונות שיכולים להתאים לכל מקום ולכל צורך.

 

השאלה העיקרית היא כמה פיצות אתם מתכננים למכור ביום עבודה. אם כמות גדולה, שווה להשקיע בתנור מסוע שחוסך זמן, אנרגיה וכסף באפיית פיצות. אם מדובר בכמות קטנה או במטבח מקצועי קטן, תנור דלפק בעל תא אחד או מספר תאים יוכל להוות.

 

זמן האפייה הוא מדד מרכזי נוסף בבחירת תנור פיצה מקצועי. למשל, מסעדות או בתי קפה לא צריכים להוציא במשמרת את אותה כמות פיצות שיוצאות בפיצרייה מקצועית, מה שאומר שהיכולת לאפות את הפיצות במהירות שיא היא פחות קריטית למסעדה מאשר לפיצרייה. במקרה כזה שווה להשקיע בתנור פיצה איכותי אך קטן. במקרה של פיצרייה מקצועית יש חשיבות עליונה להשקיע בתנור פיצה איכותי בעל יכולת אפייה מהירה כמו למשל תנור אבן או תנור מסוע.

 

אנחנו בחברת ברון-או.קי. מספקים פתרונות איכותיים למטבחים מוסדיים כבר שנים רבות. הניסיון הרב שלנו בתחום מאפשר לנו לספק בהתאמה אישית לצרכי הלקוחות בשילוב עם שירות אמין ומקצועי. תנורי הפיצה שלנו מגיעים מהחברות המובילות בתחום ויאפשרו לכם להכין פיצות בקלות וביעילות.

 

תנורי פיצה מקצועיים

כל מה שרציתם לדעת על תנורי פיצה מקצועיים

בין אם אתם פותחים פיצרייה או שאתם רוצים להוסיף פיצות לתפריט המסעדה, קניית תנור פיצה מקצועי היא צעד הכרחי עבור העסק שלכם. שלא כמו תנורים ביתיים שמשמשים לאפייה של מגוון מאכלים שונים, בעולם ההסעדה המקצועי יש תנורים ייעודיים , כמו למשל תנור פיצה.

 

אבל למצוא תנור פיצה מקצועי שמתאים לעסק שלכם זה לא תמיד פשוט. התנור צריך לאפות את הפיצה במהירות, לא משנה איזה סוג פיצה מכינים, להיות קל לשימוש ולניקוי, בגודל הנכון ובמחיר שמתאים לתקציב. כל מי שנמצא בתחום המזון יודע, תנור טוב יכול לעשות את כל ההבדל באיכות המנות שיוצאות ללקוח, וזה נכון על אחת כמה וכמה כשמדובר בפיצות.

 

על מנת לבחור נכון, ריכזנו במאמר זה את המדדים החשובים שיש לקחת בחשבון בכל מה שקשור לבחירת תנורי פיצה מקצועיים, יחד עם עצות וטיפים לקנייה חכמה.

ציוד מקצועי למטבח ממגוון מותגים