תנור קומביסטימר​

מה זה קומביסטימר

 

קומביסטימר הוא תנור בעל יכולות טכנולוגיות חדשות יחסית שמשלב שלוש פונקציות שונות. הקומביסטימר יכול לבשל מזון בעזרת אדים, אוויר חם (חום יבש) או שילוב של השניים.

 

בעת בישול באדים התנור עושה שימוש במים כדי לייצר למצרכים עדינים שעלולים להתכווץ או להתייבש בסביבת בישול יבשה. שיטת בישול זו מתאימה במיוחד לדגים שנוטים להתייבש במהירות או לבישול של ירקות בצורה ששומרת על מירב המרכיבים התזונתיים שלהם.

 

השיטה השנייה לבישול באמצעות הקומביסטימר היא על ידי חום יבש שמוזרם בצורה מעגלית ברחבי התנור. השיטה הזו מתאימה לצריבה של בשרים או ליצירת פריכות בסיום תהליך האפייה.

 

האפשרות השלישית היא זו שמייחדת את הקומביסטימר מתנורים אחרים כיוון שהיא מאפשרת להשתמש בשתי השיטות יחד. השילוב של חום יבש ואדים יוצר תהליך בישול ואפייה מושלם בו מגנון אוטומטי שומר על רמות נכונות של לחות.

 

 

יתרונות הקומביסטימר

בעבר היה צורך בשני מכשירים שונים, אחד לבישול באדים והשני לבישול באוויר חם, אבל בזכות המצאת הקומביסטימר ניתן לבצע את שתי הפעולות האלה במכשיר אחד ולחסוך זמן, כסף ומקום בתהליך הכנת המזון.

 

בנוסף, התהליך המשולב של שימוש באדים ובחום יבש באותו הזמן מאפשר בישול בטמפרטורות גבוהות יותר מבלי להסתכן בכך שהאוכל ישרף בקצוות או יתכווץ מהחום. השיטה הזו חוסכת בזמן יקר וכתוצאה מכך גם בכסף.

 

השימוש בקומביסטימר עושה חיים קלים יותר לצוות המטבח ולשף המקצועי שיכולים ליצור ולספק מנות ברמת איכות גבוהה ואחידה על ידי שימוש בתוכניות ומדדי בקרה אוטומטיים. הגדרת התכנית המדויקת מאפשרת לתנור לעשות את העבודה ללא צורך בהתעסקות של הצוות וכך המנות יוצאות אחידות ובאותו סטנדרט גבוה בכל פעם.

ברור שבבחירת תנור קומביסטימר מחיר הוא שיקול מרכזי. זהו תנור יקר יותר מהתנורים המוסדיים הרגילים אך חשוב לזכור שבמקרה של קומביסטימר מחיר הוא דווקא לא הדבר העיקרי כי בסופו של דבר הוא עוזר לחסוך כסף בשימוש השוטף.

 

הקומביסטימר משלב פעולות של שני מכשירים שונים באחד, מאפשר בישול מהיר יותר, שמירה על איכות המזון ומניעת בזבוז אוכל ולכן הוא חסכוני יותר מאמצעי בישול אחרים. כל זאת בנוסף לכך שהוא חוסך מקום, משפר את חווית הבישול של צוות המטבח ומייצר מנות ברמה אחידה וגבוהה בכל פעם.

 

כדי לבחור את הקומביסטימר המתאים עבורכם אתם צריכים לפנות למקצוענים. אנחנו בחברת ברון או.קי מבינים במכשור וציוד למטבח המקצועי ומחזיקים מלאי מגוון של שמשלבים טכנולוגיה מתקדמת ואיכות ללא פשרות.

תנור קומביסטימר

תנור קומביסטימר – יתרונות השימוש בקומביסטימר במטבח

 

לא בטוח שאם נשאל את האדם הממוצע ברחוב מה זה קומביסטימר ולמה הוא משמש, הוא ידע לענות. אבל שפים מקצועיים ובשלנים חובבים יודעים שזהו אחד המכשירים היעילים ביותר לאפייה ולבישול.

 

תנור קומביסטימר מאפשר לבשל סוגי מזון שונים בצורה יעילה יותר מתנור רגיל על ידי שליטה מבוקרת בטמפרטורה ובלחות. התוצאות הן לא רק טעימות יותר אלא וחוסכות בבזבוז אוכל ומשאבים.

 

במאמר הבא תוכלו לקבל מידע על היתרונות של תנור קומביסטימר מחירים והמלצות לרכישת התנור המתאים ביותר עבורכם.

ציוד מקצועי למטבח ממגוון מותגים