ציוד קירור למסעדות.

ציוד קירור למטבח לבתי קפה מסייע לשמור על המוצרים וחומרי הגלם טריים וקרירים. ברוב המקרים רשימת ציוד כזו כוללת מקררים מסחריים, מקפיאים ויחידות קירור למיניהן. המקררים והמקפיאים מתאפיינים מבנה שמאפשר גישה נוחה, על מנת שהמוצרים וחומרי הגלם יהיו בהישג יד. הם מוצבים לרוב בסמוך למשטחי העבודה והם זמינים במגוון גדלים ומאפיינים.

יחידות הקירור למיניהן כוללות תאי קירור קטנים, כגון מגירות קירור או ארונות קירור שמותנים הישר באזור הדלפקים בבתי הקפה. כמו כן, ניתן לבחור בהתקנת חדר קירור, שישמש לאחסון חומרי גלם, מוצרי מזון ומנות הדורשות קירור או הקפאה. 

עבור צרכי קירור מיוחדים ניתן למצוא ציוד קירור למטבח לבתי קפה, שכולל מקררים שוכבים עם פתחים עליונים ודלתות הזזה שוכבות. מקררים כאלה מיועדים בעיקר לאזור העבודה והמטבח של בית הקפה. עוד ניתן למצוא מקררים עומדים, עם דלת שקופה ומעוצבת. מקררים אלה מיועדים בעיקר לתצוגה של מנות מזון, עוגות ומנות קינוח. כמו כן, ניתן להציג במקררים כאלה גם משקאות שונים למכירה.

עוד בין המכשירים שניתן למצוא ברשימת ציוד קירור למטבח לבתי קפה גם דלפקי תצוגה עם שטח אחסון בקירור. מדובר על מכשירים שמתאימים לאזור בו מוצעים סנדוויצ'ים, לאזור הבר, לאזור בו מרכיבים מנות סלט ועוד מנות שמורכבות מחומרי גלם הדורשים קירור.

על מנת לאתר ולבחור ציוד קירור למטבח לבתי קפה מומלץ למצוא ספק שמציע מגוון רחב של ציוד כזה ולעמוד על כל המאפיינים הדרושים בהתאם לצרכים של בית הקפה הספציפי. 

 

שלח

שם:

This field is required.

Thank You!

הודעתך נשלחה בהצלחה!

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני

This field is required.

חברה

This field is required.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות!​

אנו בבארון אוקיי עוסקים באספקת ציוד למטבח המוסדי כגון, מסעדות, קייטרינג, בתי חולים ועוד.

השאירו את פרטיכם בטופס מתחת וניצור איתכם קשר בהקדם.

ציוד מקצועי למטבח ממגוון מותגים