ציוד למטבח תעשייתי מחירים​

מאיפה קונים ציוד למטבח מקצועי?

 

כאשר אתם מחפשים לרכוש ציוד תעשייתי למזון, יש כמה דברים שחשוב שתבדקו לגבי חנות מוצרי החשמל ממנה אתם עתידים לבצע את הרכישה:

 

אמינות ומקצועיות – ישנן חנויות רבות המוכרות ציוד למסעדות בחיפה ובעוד מספר ערים, חשוב שתבדקו את רמת המקצועיות ואת המוניטין שיש לחנות לפני שאתם רוכשים ממנה ציוד למטבחים ומסעדות.

שירות תיקונים- שירות תיקונים זמין, מהיר ומקצועי הוא תנאי הכרחי לתפקוד רציף של מכשירי המטבח שלכם.

וודאו שהחברה ממנה אתם רוכשים מספקת שירות תיקונים. 

מחיר – רכישת ציוד למטבח תעשייתי כרוך בהוצאות כספיות די גדולות. לכן, אל תחפשו "ציוד למסעדות פתח תקווה" לצורך הדוגמא ותרכשו מהחנות שתעלה ראשונה לדף התוצאות. חשוב שתערכו סקר שוק בין כמה חברות ותשוו בין המחירים. ישנם מקרים שסקר שוק יכול לחסוך לכם סכום כסף לא מבוטל.

מגוון מוצרים – נסו לרכז, ככל הניתן, את כל הקנייה שלכם במקום אחד ולא לחלק אותה לכמה חנויות חשמל שונות. לכן, בדקו אילו סוגי מוצרים חנות החשמל מציעה לפני הרכישה.

התקנה והובלה – חשוב לבדוק האם החנות מספקת שירותי התקנה והובלה לציוד שתהליך ההתקנה שלו מורכב ודורש איש מקצוע.

 

ציוד למטבח מקצועי -מחירים

טווח המחירים של מוצרי החשמל אינו קבוע ואחיד לכל המוצרים. זאת אומרת, שתנור תעשייתי מקצועי יהיה בטווח מחירים שונה מאשר טווח המחירים של מעבד מזון. מחירם של מוצרי חשמל למטבחים תעשייתיים, יהיה יקר יותר ביחס למוצר מקביל המותאם לשימוש ביתי. זאת מכיוון שלמטבח תעשייתי המוצרים מותאמים לקצב עבודה אינטנסיבי וממושך, לכן הם יהיו בעלי עוצמה גבוהה יותר ויהיו עשויים מחומרים עמידים יותר. בנוסף, למטבחים תעשייתיים, יש צורך בשילוב של כמה שיטות בישול, קיצוץ או קירור למזון. על כן, נדרשים מוצרי החשמל למטבחים תעשייתיים, להיות משוכללים יותר ולספק כמה שיותר פונקציות ושיטות עבודה במכשיר אחד.

 

  

רכישת ציוד למטבחים ומסעדות-טיפים

 

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבצע רכישת מוצרי חשמל וציוד למטבח התעשייתי שלכם:

 

מה אתם באמת צריכים –לפני הרכישה ובמיוחד לפני רכישה ראשונית של מוצרי חשמל למטבח תעשייתי, יש חשיבות בהכנת רשימה מסודרת של המוצרים שאכן ייעשה בהם שימוש במטבח שלכם. במידה והמסעדה שלכם מגישה אוכל קר (סלטים) או מזון נא (סושי וכדומה), לא יהיה צורך בתנורים גדולים ויקרים עם פונקציות בישול מגוונות.

תשאירו מקום לעבוד – מוצרי החשמל למטבח תעשייתי גדולים יותר ממוצרי חשמל ביתיים. לכן, בשלבי התכנון ועיצוב חלל העבודה, דאגו למקם את המכשירים בצורה שתאפשר לעובדים לנוע בחופשיות מבלי להיתקל בהם.

מיקום – אל תתנו למרחק הגאוגרפי של החנות להשפיע על ההחלטה האם כדאי לבצע ממנה את הרכישה. זאת אומרת, שגם אם המסעדה שלכם נמצאת בחיפה לצורך הדוגמא, אל תחפשו ציוד למטבח תעשייתי בחיפה בלי לקחת בחשבון מקומות אחרים. ישנן חנויות שיכולות להציע לכם מוצרים איכותיים במחירים זולים במיוחד ולשלוח את המוצרים עד אליכם. לכן, חפשו והשוו בכמה חנויות גם כאלו שיותר רחוקות ממיקום המסעדה.

הישארו מעודכנים – מוצרי החשמל למטבחים תעשייתיים מתקדמים ומשתכללים עם הזמן. יכול להיות שאתם צריכים מוצר שיעשה פעולה ספציפית אבל האין פונקציה כזו במוצרים הקיימים. לכן, במידה ותישארו מעודכנים לגבי מוצרים חדשים שנכנסו ולפונקציות החדשות שהתווספו להם, יכול להיות שתמצאו את מבוקשכם

 

ציוד למטבחים-ירושלים – ברון או.קיי

 

אנו בברון או.קי, מתמחים באספקת מגוון גדול של מוצרים וציוד למטבחים תעשייתיים. כמו כן, אנו מספקים שירותי התקנה מקצועיים ברחבי הארץ למגוון מוצרים. לקוחותינו הרבים נהנים ממוצרים איכותיים וממחירים אטרקטיביים במיוחד ומשירות תיקונים מהיר ויעיל במקרה הצורך. בין אם אתם מחפשים ציוד קירור, תנורים, מדיחי כלים או כל ציוד שיסייע למטבח התעשייתי לעבוד בצורה שוטפת ותקינה, אנחנו הכתובת עבורכם.

לכל שאלה צרו אתנו קשר:

 

טלפון: 09-8301060

דוא"ל: info@baron-ok.co.il

 

 

ציוד למטבחים תעשייתיים

 

כל מטבח מקצועי, גדול או קטן, חייב ציוד מקצועי ואיכותי המותאם לעבודה אינטנסיבית וממושכת. ישנן חנויות חשמל ייעודיות למוצרים אלו, המספקים ציוד ומכשירים למטבחים מקצועיים.

מכשירי החשמל הביתיים אומנם זולים משמעותית ממקביליהם התעשייתיים אך אינם בנויים לנפח ולעצימות העבודה במטבחים מקצועיים, ולכן הם אינם מחזיקים מעמד זמן רב ולרוב גם יספקו תוצאות פחות איכותיות ומדויקות.

ציוד מקצועי למטבח ממגוון מותגים