מתקן לייצור קוביות קרח​

רכישת מתקן לייצור קרח- דגשים חשובים

 

אם הבנתם שמתקן לקוביות קרח הוא עבורכם, הכנו כאן רשימה של דברים שחשוב להתייחס אליהם לפני שרצים להשוות מחירים ולרכוש את המכונה שאתם חושבים שתהיה טובה.

 

- חיבור מים- ודאו כי יש לכם קו מים שאפשר לחבר למכונה ואם לא, מה ידרוש להתקין קו כזה, כלומר עוד יציאה או ברז מהקיר. כאשר מדובר בעסק ניתן מראש לחשוב על כך ולבנות קו מים מתאים, אולם אם מדובר במכונה לשימוש ביתי ייתכן ויהיה קצת יותר מסובך.

- מיקום המכונה- כדי שהקרח יצא איכותי ותפוקת המכונה תהיה טובה, יש לבחור למכונה מיקום יחסית קריר. אם היא תהיה במקום שאין בו אוורור מספיק, או במקום חם יחסית כמו בסביבת מקררים במטבח או בבר, הקרח לא יצא טוב. אם אין לכם מיקום אחר יש להתחשב בשיקולים הללו ולבחור מכונה שיודעת לאוורר את עצמה.

- איכות המים- חשוב לחבר את המכונה לקו מים איכותיים, כלומר לא למי ברז. כדאי לחבר לקו המים מסנן איכותי, עדיף תעשייתי ולא ביתי. מלבד קרח איכותי יותר, סינון של המים יאריך את תוחלת החיים של המכונה ויגרום לבלאי שלה להיות קטן יותר, מכיוון שלא תצטבר אבנית.

- תפוקה- מהי התפוקה שאתם צריכים ממכונת הקרח? המנעד רחב מאוד. מתקן קוביות קרח יכול להיות איכותי ולתת תפוקה מרשימה- אך כל עוד אין בה צורך חבל על החשמל והמים שיתבזבזו בתהליך. רכשו מכונה שמתאימה לצרכים שלכם ואל תתפתו לרכוש את המכונה המשוכללת ביותר.

- גודל- ודאו מה הגודל של המכונה שאתם יכולים לרכוש ואיך ניתן להתגמש איתו במידת הצורך עבור הצרכים שלכם. מכונה איכותית וקומפקטית תהיה יותר יקרה ממכונה קצת יותר גדולה, אך אם המקום שברשותכם מוגבל ייתכן בהחלט שעדיף לכם להשקיע קצת יותר בעלות המכונה.

- שיטת ייצור קוביות קרח- ישנן מספר קוביות קרח וההשפעה היא על עלות הייצור ועל איכות קוביות הקרח. אם המכונה נרכשת עבור בר או בית קפה יוקרתי, קחו בחשבון שתצטרכו להשקיע גם בייצור קוביות קרח איכותיות. ולהפך, אין צורך לבחור במכונה המייצרת בשיטה הכי איכותית אם מדובר במתקן לייצור ביתי או למקום עממי יותר.

 

לסיכום

מתקן לייצור קוביות קרח הוא במטבח תעשייתי ויכול להקל על החיים באופן משמעותי במטבח ביתי. ודאו כי אתם רוכשים את המתקן שמתאים לכל הצרכים שלכם.

מתקן לייצור קוביות קרח​

מתקן לייצור קרח - כל מה שצריך לדעת

 

מתקן לייצור קוביות קרח הוא לא פריט טריוויאלי במיוחד. לא בכל בית או עסק יש אותו ולא כולם מודעים ליתרונות הרבים שלו. קוביות קרח, בין אם בשימוש ביתי ובין עם בשימוש עסקי, משמשות למגוון דברים כמו צינון משקאות קרים, מזיגה והרכבה של משקאות אלכוהוליים, הכנת שייקים ועוד.

 

לכן אם השימוש בקרח הוא יותר מקוביה אחת או שתיים ביום, ברצינות על רכישת מתקן לייצור קרח. מתקן כזה יחסוך את הטרחה הנעוצה בהקפאת תבנית של קוביות קרח כל פעם, יגרום לכך שתמיד יהיה קרח זמין בלי שייגמר ויבטיח שהקרח לא יספח את הטעם של כל המוצרים האחרים ששוכבים במקפיא.

ציוד מקצועי למטבח ממגוון מותגים